Kownaty 3-1

29/01/2016

3:1

Kryształ Glinojeck           Gryf Kownaty Żędowe

W pierwszym meczu kontrolnym Kryształ Glinojeck wygrał z zespołem z Kownat Żędowych 3-1. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkarz Pawła Borzykowskiego oraz Daniela Banaszewskiego. W drugiej połowie Kryształ podwyższył prowadzenie za spawą samobójczej bramki piłkarza z Kownat. Zawodnicy Gryfa zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem w drugiej połowie meczu. Mecz wyglądał na dość jednostronny pojedynek. Piłkarze z Glinojecka mogli wygrać mecz o wiele wyżej lecz zawiodła skuteczność pod bramką przeciwnika.

Znicz1-5

07/02/2016

1:5

Kryształ Glinojeck           Znicz II Pruszków

W swoim drugim meczu kontrolnym zespół Kryształu Glinojeck przegrał z wyżej notowanym zespołem Znicz II Pruszków 1:5. Mimo objętego prowadzenie po samobójczej bramce zawodnika Znicza, gospodarze zawodów wygrali z zespołem z Glinojecka 5-1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył wypożyczony zawodnik z Kryształu Glinojeck Szymon Zawadzki.