Boisko boczne

Kryształ Glinojeck                                              KS Wąsewo

Aktualności

Mazowsze Jednorożec - Kryształ Glinojeck 4:2 (2:0)

W 3 kolejce Kryształ Glinojeck pojechał na mecz do Jednorożca. Niestety nie będziemy miło wspominać tego wyjazdu. Gra obronna całego zespołu była fatalna. Już do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Po zmianie stron w 57' Szymon Sikorski strzela kontaktową bramkę. Niestety nie minęło kilkanaście sekund a gospodarze strzelają trzecią bramkę. W 67' spotkania Kamil Orzechowski z około 25 metra strzela bardzo ładnego gola. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki tuż przy linii końcowej. Zawodnicy Kryształu chcieli pójść za ciosem odkrywając się w obronie. Niestety w 77' po jednej z kontr gospodarze ustalają wynik 4:2.

Skład:

Pielach - Przybyszewski (46' Boniewski), Mróz (90' czerwona kartka), Goszczycki, Winiecki - Sikorski (77' Czajkowski Dawid), Borzykowski P., Matusiak, Orzechowski - Derbin, Borzykowski M.

Rezerwa:

Sitek Hubert, Czarnecki, Betlewicz, Safaryn, Sitek Błażej

Kryształ Glinojeck - Konopianka Konopki 3:1 (1:1)

W swoim drugim meczu A klasy Kryształ Glinojeck pokonał beniamika z Konopek 3:1. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził gol Mariusza Borzykowskiego w 9' spotkania. niestety sekundy przed przerwą goście za sprawą Daniela Lisa doprowadzaja do wyrównania. Po przerwie po bramkach Derbina oraz Sikorskiego Kryształ wygrał 3:1.

Skład:

Pielach - Czarnecki (46' Boniewski), Matusiak, Mróz, Przybyszewski - Sikorski, Derbin, Borzykowski P (80' Safaryn), Winiecki - Orzechowski, Borzykowski M.

Rezerwa: Sitek Hubert

Remont Stadionu

22 sierpnia ruszył remont Miejskiego Stadionu w Glinojecku. W związku z czym mecze odbywać się będą na boczym boisku w Glinojecku. Wejscie dla kibiców odbywac się będzie od strony garaży (działek). Wymieniona zostanie murawa, powstanie nowa bieżnia, powstanie nowy kort tenisowy oraz odświeżone zostaną trybuny oraz ogrodzenia.

Zdjęcia z prac remontowych

Pełta Karniewo - Kryształ Glinojeck (1:3) 1:5

W pierwszej kolejce A klasy Kryształ Glinojeck wygrał pewnie z zespołem z Karniewa 5:1. Bramki dla Kryształu zdobyli: Derbin x2, Sikorski, Winiecki, Boniewski